kód: PD-201 1338

PlantYourDay

61 EUR
Balenie: 402 g
Jednotková cena: 0.15  EUR / g

Popis

RASTLINNÝ VEGÁNSKY PROTEÍNOVÝ PRÁŠOK PRE ZDRAVÉ TRÁVENIE A VYVÁŽENÚ PLEŤ.

  • Obsahuje organické tekvicové a hrachové proteíny, prebiotiká a probiotiká.
  • 110 kalórií, 17 gramov bielkovín, 1 gram cukru, 2 gramy tuku
  • Neutralizuje pH a alkalizuje organizmus
  • Lahodná čokoládová príchuť
  • Po pridaní ovocia, mlieka či iných zložiek môže slúžiť ako náhrada stravy
  • Vegánsky produkt
CHARAKTERISTIKA PLANTYOURDAY
Základom zdravého tela a zdravej pokožky je zdravé trávenie. Keď nie je črevná mikroflóra v rovnováhe (v dôsledku nesprávnej stravy, užívania antibiotík, životného štýlu či vplyvu prostredia), výsledkom môžu byť nedokonalosti, začervenanie pleti, dermatitída, žalúdočné problémy a problémy s trávením, zvýšená hladina cholesterolu, úzkosť, depresia, obezita a chronická bolesť. Tu vstupujú na scénu prebiotiká (tvoria potravu pre probiotiká) a probiotiká (prospešné baktérie, udržujú v črevách rovnováhu) ako hlavné prísady v našom proteínovom prášku bohatom na výživnú superzeleninu, superovocie a superpotraviny, ktorý obnovujú rovnováhu tela zvnútra. Tento rastlinný antioxidant s protizápalovým zložením poskytuje telu dlhotrvajúcu energiu a dávku vlákniny a pomáha predchádzať vnútornému zápalu, čím zároveň čistí pleť, zmierňuje začervenanie a odstraňuje nedokonalosti pleti.

Táto ľahko stráviteľná receptúra nemá mnohé nežiaduce účinky, ktorými sa vyznačujú iné proteínové prášky, ako je nadúvanie, kŕče či podráždenia žalúdka. PlantYourDay navyše zlepšuje trávenie, schopnosť jasne uvažovať a imunitu. 

Obnovenie rovnováhy zvnútra sa prejaví aj vonku.
POUŽITIE 
Užívajte ráno.

Zmiešajte dve odmerky prášku s mliekom či mandľovým mliekom a vychutnajte si nápoj. PlantYourDay môžete pridať aj do horúcej kávy či do svojich obľúbených receptov.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Ako chutí PlantYourDay?
Chutí čokoládovo, ale keďže sme do PlantYourDay vložili len samé dobré veci, môžete spozorovať aj mierne „zelenú“ príchuť.

Aký je správny pomer zmesi PlantYourDay?
Odporúčame zmiešať dve odmerky prášku PlantYourDay s 3/4 šálky akéhokoľvek mlieka – kravského, mandľového či orechového – podľa vašej chuti. Káve tiež dodáva lahodnú príchuť mocha.

Je PlantYourDay vegánsky produkt?
Áno. PlantYourDay je vegánsky produkt na 100 % rastlinnej báze.

Aký kmeň probiotík sa používa v PlantYourDay? Pochádza z mliečnych výrobkov?
Kmeň probiotík je Lactobacillus acidophilus. Nepochádza z mliečnych výrobkov a je bez obsahu alergénov.

Je PlantYourDay bezlepkový?
Nie, PlantYourDay nie je bezlepkový, pretože obsahuje prášok z organickej pšeničnej trávy získanej z listov Triticum aestivum.

Aplikácia

V mixéri zmiešajte 2 odmerky (33,5 g) prášku a 200 ml vychladeného mandľového mlieka, organického mlieka alebo vody. PlantYourDay môžete pridať