kód: TC-101 1254

TimeCapsule

72 EUR
Balenie: 60 kapsúl
Jednotková cena: 1.20  EUR / kapsula

Popis

ÚČINNÝ VÝŽIVOVÝ DOPLNOK PROTI STARNUTIU PLETI 4 V 1

  • Pôsobí ako výživový doplnok pre krásu pleti
  • Zvyšuje schopnosť tvorby kolagénu
  • Pomáha hydratovať pokožku
  • Chráni pred škodlivým vplyvom prostredia, znečistením, slnečným žiarením a poškodením modrým svetlom
  • Znižuje začervenanie a výskyt nedokonalostí
  • Zvyšuje imunitu pomocou zinku, vitamínu C a ženšenu
  • Dodáva telu energiu
  • Poskytuje telu potrebnú dennú dávku multivitamínov
CHARAKTERISTIKA TIMECAPSULE
TimeCapsule je vynikajúci 4 v 1 výživový doplnok pre pokožku, má omladzujúce účinky, ktoré zvyčajne nachádzame v lokálnych výrobkoch na starostlivosť o pleť vo forme tabliet. Tento výživový doplnok bohatý na antioxidanty a protizápalové látky sa odporúča užívať každé ráno, chráni pokožku pred bežnými faktormi starnutia, ktorým je takmer nemožné sa vyhnúť: slnečné žiarenie, znečistenie, modré svetlo a škodlivé vplyvy prostredia.

Unikátna zmes osvedčených rastlinných látok doplnená o časom overené čisté klinické vitamíny Clean Clinical Vitamins™ a minerály pôsobí synergicky, aby zvrátila bežné príznaky starnutia, chránila pleť pred jej budúcim poškodením a zanechala ju mladšiu na pohľad i na dotyk.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY 
Aké výsledky môžem očakávať?
Hoci sa výsledky môžu líšiť, medzi známe účinky patrí zvýšenie energie, viditeľná redukcia jemných a výraznejších vrások, menej tmavých škvŕn a žiarivejšia pleť. TimeCapsule tiež chráni pred budúcimi poškodeniami, ktoré môžu spôsobiť starnutie vášho vzhľadu, takže je menej pravdepodobné, že sa vám budú tvoriť jemné či výraznejšie vrásky a tmavé škvrny.*

Mám popri výživovom doplnku TimeCapsule naďalej používať svoje bežné prípravky na starostlivosť o pleť?
Jednoznačne áno. TimeCapsule poskytuje výhody vnútorne i navonok, no na dodatočnú vrstvu ochrany sa odporúča používať vaše bežné prípravky na starostlivosť o pleť. Prípravky na ochranu pred slnkom sú nevyhnutnosťou!
OMLADZUJÚCE TAJOMSTVO*
Starnutie je prirodzený proces, ktorý nás nakoniec ovplyvní všetkých. Nie je len výsledkom plynutia času, je odzrkadlením toho, čo sa postupom času deje s naším telom. Viditeľné príznaky starnutia sú spôsobené rokmi poškodenia nášho tela a kožných buniek jednoducho tým, že žijeme. Starnutie však ovplyvňuje aj mnoho iných faktorov.