VRÁTENIE TOVARU A PODMIENKY VRÁTENIA PEŇAZÍ

Za akých podmienok môžem odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu?
Vrátiť nám môžete akýkoľvek tovar zakúpený od našej spoločnosti, okrem rozbalenej/otvorenej kozmetiky a iných výrobkov, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s pokožkou. Do 30dní môžete od zmluvy odstúpiť aj bez udania dôvodu.
Upozorňujeme klientov, že v zmysle zákona nesú zodpovednosť za zníženie hodnoty tovaru nevhodným zaobchádzaním za účelom oboznámenia sa s jeho povahou, kvaliktou a užívaním.

Ako postupovať v prípade odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu?
Váš úmysel odstúpiť od zmluvy nám oznámte v termíne 30 dní od prevzatia tovaru. Kontaktujte nás mailom na info@hushandhush.sk. V e-maile uveďte, akú z nasledujúcich možností pri vrátení tovaru uprednostňujete:

  • Nákupná poukážka ktorú si môžete uplatniť na výmenu za rovnaký produkt alebo iný produkt z distribúcie Beautyeood SK s.r.o.
  • Vrátenie peňazí vo výške ceny tovaru (ak máte záujem o vrátenie kúpnej ceny zakúpeného tovaru zos trany Beautyood SK s.r.o.)

Po obdržaní žiadosti o vrátenie peňazí spoločnosťou Beautywood SK s.r.o. k Vám vyšleme kuriéra, ktorý od Vás prevezme tovar na vrátenie a doručí ho do centrály Beautywood SK s.r.o. Kúpna cena tovaru Vám bude vrátená najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Avšak v zmysle zákona sme oprávnení pčokať s úhradou dovtedy, kým nám tovar reálne nedoručíte.

Kontaktné údaje:
Radi odpovieme na Vaše otázky hľadom odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom mailovej adresy info@hushandhush.sk alebo na tel.čísle: +421915801368.