Luxusné nutraceutiká

zobraziť viac

Hush & Hush, rada luxusných nutraceutikálnych produktov s najkvalitnejším zložením, za ktorými stojí špičkový výskum a nulové ústupky, pretvára oblasť zdravej životosprávy.
 
 
 
PLASTIC SURGEON FORMULATED

zobraziť viac

 
 
 
CLEAN TO THE CORE

zobraziť viac

 
 
 
NAŠE ZLOŽENIE NEOBSAHUJE

zobraziť viac

 
 
 
ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL SA ROVNÁ KRÁSE

zobraziť viac

 
 
 
TAJOMSTVOM NÁŠHO ÚSPECHU JE VEDA

zobraziť viac

 
 
 
 
 
 
KLINICKY OSVEDČENÉ ZLOŽENIE

zobraziť viac

Dodávané zložky sú podložené nekompromisným výskumom a získanie vašej dennej dávky telesnej a duševnej pohody je preto oveľa jednoduchšie. Každá zložka, s ktorou pracujeme, je podložená vedeckými skúmaniami.
 
 
 
 
 
 
VYVINUTÉ PRE 24 HODINOVÝ ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

zobraziť viac

 
 
 
 
 
 

TAJOMSTVOM NÁŠHO ÚSPECHU JE VEDA

Za všetkým je veda. Pri vývoji precízneho zloženia našich účinných výživových doplnkov na boj proti starnutiu sme vychádzali z poznatkov z vyše 15-ročného bunkového výskumu, ktoré sú podložené klinickými skúmaniami vedcov. Keďže je pre nás transparentnosť prvoradá, používame výlučne ingrediencie, o ktorých sú k dispozícii nekompromisné vedecké údaje, aby bol prísun každodennej dávky živín oveľa jednoduchší. Môžete rátať s tým, že každá zložka bude plniť istú funkciu a bude ju plniť dobre, aby ste mohli žiť mladšie a dlhšie.

VYVINUTÉ PLASTICKÝM CHIRURGOM

Doktor Marc Ronert, európsky certifikovaný plastický chirurg, odborník na starostlivosť o pleť a uznávaný expert v boji proti starnutiu, vytvoril radu Hush & Hush, aby vyplnil medzeru na trhu s čistými, klinickými a luxusnými výživovými doplnkami podloženými vedou. Stručne povedané, z výživových doplnkov, ktoré prijímate, môžete mať dobrý pocit, pretože sú bezpečné, efektívne a podložené výskumom.

NAŠE ZLOŽENIE NEOBSAHUJE

Potravinárske plnivá

Syntetické prísady

Prídavné látky

Umelé dochucovadlá

Umelé farbivá

Želatínu

Objemové činidlá

TAKÉ ČISTÉ AKO ZAMÝŠĽALA PRÍRODA

Rozumieme, že myšlienka užívania výživových doplnkov pre krásu plných ťažko vysloviteľných syntetických prísad môže byť zastrašujúca a desivá. Preto sme vyvinuli komplex klinicky čistých vitamínov Clean Clinical Vitamins™, patentovanú zmes zdraviu prospešných vitamínov získavaných prírodným spôsobom bez obsahu potravinárskych plnív, syntetických prísad, prídavných látok, umelých dochucovadiel či umelých farbív. Sú také čisté, ako sa len dá.

VYVINUTÉ PRE 24 HODINOVÝ ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Rada Hush & Hush pôsobí ráno, popoludní a v noci a poskytuje telu nepretržitú dávku živín, aby dokázalo bojovať proti starnutiu a bolo v optimálnej kondícii. Či už sa doplnky kombinujú alebo užívajú jednotlivo, telo nebude mať nikdy nedostatočné ani nadmerné množstvo jedného vitamínu alebo minerálu. Rada Hush & Hush je jednoduchá na užívanie. Užíva sa ráno a večer, podobne ako iné prípravky na starostlivosť o pleť.

ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL SA ROVNÁ KRÁSE

Krása, veda, zdravie a zdravý životný štýl sa už nepovažujú za samostatné jednotky. Naopak, všetky odvetvia sveta krásy sa prekrývajú, sú navzájom prepletené a nedajú sa oddeliť. Tajomstvo dobrého zdravia, vnútornej krásy a boja proti bežným príznakom starnutia spočíva v holistickom prístupe k zdraviu, zdravému životnému štýlu a mladosti, v ktorom má svoje miesto vyvážený príjem rastlinných a bylinných výživových doplnkov. Dnešní zákazníci, ktorí sa pohybujú v odvetví krásy, vedia, že integrácia prípravkov na vnútorné použitie je rovnako dôležitá ako používanie prípravkov, ktoré sa používajú na povrchu pokožky.