kód: DR-401 1258

DeeplyRooted

83 EUR
Balenie: 120 kapsúl
Jednotková cena: 0.69  EUR / kapsula

Popis

KLINICKY TESTOVANÝ VÝŽIVOVÝ DOPLNOK NA RAST VLASOV.

  • 91% jedincov zapojených do klinických štúdií hlásilo zlepšený celkový rast vlasov
  • Kľúčové zložky bojujú proti hlavným príčinám rednutia a vypadávania vlasov
  • Pomáha vlasom, aby boli hustejšie, dlhšie, silnejšie a objemnejšie
  • Udržuje celkové zdravie vlasov a pokožky hlavy
  • Vhodný pre mužov aj ženy*
PÔSOBENIE VÝŽIVOVÉHO DOPLNKU
Tento výživový doplnok pre celkové zdravie vlasov využíva silu osvedčených vitamínov, minerálov, rastlinných výťažkov a patentovaných zložiek, ktoré zastavujú rednutie a vypadávanie vlasov v počiatočnom štádiu. DeeplyRooted je podložený skutočnou, transparentnou vedou a je preukázané, že podporuje rast nových vlasov a zlepšuje ich celkové zdravie.

Či už pociťujete prvé príznaky zmien vlasov alebo už istý čas bojujete s vlasovými nedokonalosťami spôsobenými starnutím, environmentálnymi vplyvmi, hormonálnymi zmenami alebo stresom, DeeplyRooted poskytuje telu živiny potrebné na vrátenie vlasov z fázy odpočinku do fázy rastu.*
  • Posilňuje slabé vlasy výživou folikulov*
  • Bráni vypadávaniu vlasov podporou zdravia pokožky hlavy*
  • Vlasom dodáva lesk a hustotu*
  • Odstraňuje hlavné príčiny tenkých, slabých a starnúcich vlasov*
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Prečo začínajú vlasy rednúť?
Vlasy môžu vypadávať každému, či už v dôsledku prirodzeného vypadávania spôsobeného starnutím alebo v dôsledku stresu, podvýživy či nesprávneho zaobchádzania s vlasmi. Hoci je bežné, že ľuďom denne vypadne 50 – 100 vlasov (podľa MAYO CLINIC), narušenie cyklu prirodzeného rastu vlasov môže spôsobiť ich zoslabnutie alebo vypadávanie. Hormonálne zmeny, lieky, stres či starnutie môžu zmeniť schopnosť tela vytvárať zdravé vlasy, takže kľúč k zastaveniu problému môže spočívať v zmene zvnútra. Práve preto je výber správnych tabletiek na rast vlasov prvým a najdôležitejším krokom.

Kedy zaznamenám rast nových vlasov?
Vlasy na pokožke vašej hlavy nerastú rovnakým tempom a rovnomerne. Preto sa vám môže zdať, že vlasy rastú na niektorých miestach (napríklad na spánkoch a pozdĺž vlasovej línie) rýchlejšie ako inde. Rýchlosť rastu vlasov sa u každého jednotlivca líši. Pri normálnom rastovom cykle vlasov môže trvať až 90 (alebo viac) dní, kým spozorujete rast nových vlasov.

Budú mi rásť vlasy či chlpy aj na iných miestach ako na pokožke hlavy?
Nie. Užívanie DeeplyRooted stimuluje iba rast vlasov na hlave, no všimnete si aj niekoľko ďalších výhod, napríklad dlhšie a silnejšie nechty.

Čo sa stane, keď prestanem užívať DeeplyRooted? Vrátia sa moje vlasy do pôvodného stavu?
Najlepšie výsledky získate pri dlhodobom užívaní, rovnako ako u všetkých druhov nutraceutikálnych produktov. Ak prestanete užívať DeeplyRooted, vlasy by sa nemali zmenšiť v priemere ani v dĺžke, ale môžete spozorovať rozdiel v lesku, ľahkosti česania a rýchlosti rastu. Naša rada: užívajte DeeplyRooted tak dlho, ako je to možné.

Môže môj manžel užívať rovnaké zloženie ako ja? Alebo potrebuje receptúru určenú pre mužov?
Uľahčili sme vám to. DeeplyRooted má univerzálnu receptúru, čo znamená, že ho môžu užívať muži aj ženy. Nie je potrebné, aby jednotlivé pohlavia užívali špeciálnu verziu produktu.

Existuje nejaký produkt, ktorý môžem užívať súčasne s DeeplyRooted na dosiahnutie maximálneho účinku?
Áno. Celá rada Hush & Hush pôsobí synergicky. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame užívať DeeplyRooted súčasne s produktom TIMECAPSULE. Kombinácia týchto dvoch receptúr dodáva vlasom veľkú dávku zložiek, ktoré podporujú zdravé vlasy.*

Čím sa DeeplyRooted odliš